Lietuvos rokeriai The Skys koncertavo žinomame Didžiosios Britanijos festivalyje

Praėjus pandemijos ir karantino sąstingiui, Lietuvos roko grupė The Skys grįžo į Jungtinę Karalystę ir dalyvavo praėjusį savaitgalį (birželio 16 – 19 dienomis) vykusiame Cambridge Rock festivalyje.

Cambridge Rock Festival – tai kasmetinė roko muzikos fiesta, kurios ištakos siekia 2004 metus. Šiemet festivalyje per keturias dienas trijose scenose pasirodė net 68 atlikėjai,  tarp kurių ir legendiniai Focus bei Atomic Rooster. The Skys pasirodymas šiame renginyje buvo suplanuotas dar 2020 metais, tačiau dėl pandemijos renginys net du kartus buvo nukeltas. Pakeliui į Didžiąją Britaniją, grupė taip pat dalyvavo Prog On Days festivalyje Lenkijoje.

Šie koncertai – vieni pirmųjų Europoje, kuriuose The Skys atliko kūrinius iš paskutinio albumo Automatic Minds. Nors albumas išleistas dar 2019 metais, jo pristatyti nei Lietuvos, nei Europos publikai grupė dar nespėjo. Lietuvoje planuota premjera su įrašų sesijose dalyvavusiais svečiais – Robbie Williams gitaristu Neil Taylor bei Pink Floyd pritariamaisiais vokalais Durga & Lorelei McBroom – buvo atšaukta. Vis tik, Anglijos muzikos bendruomenė su kūriniais iš Automatic Minds jau yra susipažinusi – daina „Communication“ skambėjo BBC radijuje, rudenį grupė sugrojo du koncertus O2 salėse Londone ir Šefilde, progresyvaus roko gerbėjų labai vertinamame festivalyje HRH Prog X. Karantino laikotarpiu albumas taip pat buvo išleistas ir vinilo formatu.

www.theskys.com
www.facebook.com/theskys
The Skys – Communication (Official Music Video) – YouTube
The Skys – When The Western Wind Blows (Official Music Video) – YouTube

https://www.londoniete.com/laisvalaikis/lietuvos-rokeriai-the-skys-koncertavo-zinomame-didziosios-britanijos-festivayje/7552