Bernardinai.lt – „The Skys“ albumas „Colours of the Desert“

Šešioliktus metus gyvuojanti progresyvaus roko grupė „The Skys“ šiemet išleido ketvirtąjį albumą „Colours of the Desert“, kurį vadina bradžiausiu darbu, prie kurio prisidėjo ne tik grupės nariai, bet ir kviestiniai užsienio muzikantai.

Naujasis grupės albumas pasirodė po septynerių metų pertraukos. Pasak grupės lyderio Jono Čiurlionio, šis laikas buvo būtinas ne tik subrandinti idėjas, bet ir maksimaliai išpildyti muzikinį turinį.

„Per šiuos septynerius metus grupė ne tik įgavo naujos patirties, bet ir patobulėjo. Liekame ištikimi savo stiliui, tačiau kompozicijos tapo įvairesnės ir įgavo daugiau atspalvių“, – teigė J. Čiurlionis.

Šio albumo įrašuose dalyvavo nemažas būrys užsienio muzikantų: Dave’as Kilminsteris iš „Roger Waters band“, Johnas Youngas, muzikavęs su „Scorpions“, Bonnie Tyler (jis taip pat ir šio albumo prodiuseris), saksofonu grojo Snake’as Davis, grojęs su „Eurythmics“, P. McCartney, Ray Charles, James Brownas, būgnininkas Martinas Beedle, gitaristas Tony Spada, vokalistė Anne Marie Helder.

Anot J. Čiurlionio, visi šie muzikantai – aukščiausio lygio savo instrumentų profesionalai, žinomi visame pasaulyje, todėl jų prisidėjimas ne tik albumui, bet ir kiekvienai kompozicijai suteikė ypatingo prieskonio.

Šį albumą jau groja radijo stotys Prancūzijoje, Didžiojoje Britanijoje, JAV, kitose šalyse. Austrijoje albumas „Colors of the Desert“ paskelbtas savaitės albumu bei pateko į prioritetinį sąrašą Norvegijoje.

Bernardinai.lt