alfa.lt – Naują albumą pristatę „The Skys“ pakvietė į kosminę odisėją

Klasikinio/progresyvaus roko grupė „The Skys“ susikūrė 1995 11 10 dieną. Šių metų lapkričio 10 dieną grupė pakvietė į ketvirtojo albumo „Colors of the Desert“VIP pristatymą Vilniuje, Planetariumo „Žvaigždžių salėje“, o lapkričio 11 dieną į „New York“ klube vyksiantį gyvo garso koncertą ir 16-ojo gimtadienio šventę festivalyje „Baltic Prog Fest“.

Grupės nariai: Jonas Čiurlionis, Aleksandr Liutvinskij, Justinas Tamaševičius ir Božena Buinicka pristatydami albumą visus susirinkusius pradžiugino kosmine odisėja. Įėjus į „Žvaigždžių salę“ grupė „The Skys“ pakvietė visiems kartu pasiklausyti jų albumo ir pasigrožėti su muzika besikeičiančiais žvaigždžių ir planetų vaizdais. „Kažkaip, manau, čia labai rišasi su mūsų muzika: „The Skys“, Planetariumas, dangus, žvaigždės… Muzika ir vaizdai pasako daugiau negu žodžiai. Mes nusprendėme, kad tegul kiekvienas į tai įsiklauso ir įsižiūri.“

Žinoma ir užsienyje daug koncertuojanti grupė pristatė apie šešerius metus brandintą albumą, kurį sudaro 9 dainos. Jas albume įgroti padėjo ne vienas užsienyje žinomas muzikantas: Dave Kilminster (Roger Waters band) – gitara; John Young (ex-Scorpions, Bonnie Tyler) – klavišiniai, bak vokalas ir prodiuseris; Snake Davis (Eurythmics, P.McCartney, Ray Charles, James Brown, etc.) –saksofonas, Martin Beedle (Cutting Crew, Sarah Brightman, etc) – mušamieji; Tony Spada (Holding Pattern) – gitara; Anne Marie Helder (Mostly Autumn, Panic Room) – bak vokalas. Grupė „Colors of the Desert“ įrašė Mamas Studio (Vilnius, LT) ir Liscombe Park Studios (Londonas, UK) įrašų studijose, o albumo garso režisierius – Steve Rispin, dirbantis su pasaulinėmis žvaigždėmis, tokiomis kaip Tina Turner, Elton John, Tankard ir kitomis.