Lithuania “Pramogų bankas”

Vilnius (LT)

Bilietus platina: http://www.bilietai.lt/lt/event/18330

 

“Lietuviai yra žinomi nebent dėl Baltijos jūros smėlėtų pakrančių, tačiau šis sensacingas progresyvaus roko kvintetas su savo ketvirtuoju albumu “Colours of the Desert” yra muzikinio nušvitimo oazė. Kovo mėnesio albumas!.” (Metal Hammer)

 

“Įsikūrę 1995 metais, The Skys yra Lietuvos progeriai Nr.1 Grupės patikimo esmė slypi vyriško – moteriško vokalų žaisme bei muzikos pateikime, kuris kartu yra ekspansyvus ir etniškas. Nuostabu” (Classic Rock Magazine)

 

“The Skys pavyko sukurti nuoširdų ir malonų meno kūrinį. Tik dangus yra šios muzikos riba.” (Classic Rock Revisited)

 

Po dviejų metų pertraukos grupė The Skys vėl koncertuos Lietuvoje. Nors užsienio scenose jie dažni svečiai – vien šiais metais 3 mėnesių JAV – Kanados turas, Anglijos turas, Lietuvoje grupė koncertuoja ypatingai retai. Tad kiekvienas koncertas yra tikra šventė tiek muzikantams, tiek ir klausytojams.

 

The Skys yra bene labiausiai pripažinta Lietuvos roko grupė užsienyje: spaudos bei televizijos dėmesys ir liaupsės, dainos radijo topose, koncertai stadionuose, arenose ir kiekvienais metais begalės aplankytų šalių. Per savo netrumpą karjerą grupei teko groti su tokiomis žvaigždėmis kaip Blues Brothers, The Exploited, Delirium, John Young band, Arena ir kt. Bendradarbiauta su muzikantais, dirbusiais su Scorpions, Fish, Elton John, Paul McCartney, Ray Charles, James Brown, Eurythmics ir kt.

 

Koncerte taip pat dalyvauja: Frog on Frog (LT) ir specialūs renginio svečiai iš Anglijos – The Convulsions.
Renginį tiesiogiai transliuos radijo stotis “Laisvoji banga”.

 

Organizatorius
Baltic Events, UAB